Polish (Poland)

strona główna

Folders and writing pads

Produkujemy funkcjonalne teczki oraz okładki na dokumenty, dyplomy itp. zgodnie z zamówieniem i sugestiami klienta. Proponujemy różnorodne materiały pokryciowe od zwykłych materiałów introligatorskich po bardzo eleganckie materiały skóropodobne, które sprawią, że produkt nie zniszczy się przez wiele lat. Możemy wykonać tłoczenie każdego napisu lub logo firmy, co nadaje teczkom indywidualny charakter.

 Do najbardziej popularnych rodzajów teczek należą:

Teczka (okładka) na dyplom351

Praktyczna teczka w formacie A4 wykonana z materiałów introligatorskich błyszczących lub matowych w popularnych kolorach (granatowy, bordowy, czerwony, zielony, czarny). Na zamówienie możemy zaproponować również inne kolory. W środku wyklejona jest białym papierem, posiada pasek przytrzymujący dokument.

 

426

Teczka konferencyjna z klipem

Funkcjonalna teczka z klipem na dokumenty oraz praktyczną kieszonką z lewej strony. Może być dodatkowo zapinana na napę zgodnie z życzeniem klienta. Wykonana z materiałów skóropodobnych, jednolita lub łączona na wiele ciekawych sposobów. 


Teczka (etui) na suwak602

Zapinana teczka z klipem i kieszonką po lewej stronie pomieści dużą ilość dokumentów. Idealna w podróży; pozwala na utrzymanie porządku i uniemożliwi rozsypanie się dokumantów.Galeria produktu


2223       2224       2225       854

408       429       862       878

609       602       488       334