English (United Kingdom)

strona główna

Okładki :: Efectiva

Jesteśmy introligatornią przemysłową z wieloletnim doświadczeniem świadczącą kompleksowe usługi dla przemysłu poligraficznego i wydawniczego.

wzorek_efectiva1


Głównym polem naszej działalności jest oprawa twarda  kalendarzy książkowych i książek. Naszą specjalnością jest montaż okładek z materiałów własnych lub powierzonych przez klienta.  Dowiedz się więcej 

Wykonujemy okładki jednolite z różnorodnych materiałów, ale jesteśmy również doświadczonym producentem okładek łączonych (przeszywanych). Możemy je wyprodukować z przeróżnych materiałów chociaż najpopularniejsze są w tym przypadku materiały skóropodobne.

164           170           175

kreska


Mamy duże doświadczenie w produkcji okładek z zaokrąglonymi narożnikami wykonujemy je ręcznie np. w przypadku ekskluzywnych produktów ze skóry jak również maszynowo na różnych urządzeniach w zależności od nakładu, materiału pokryciowego oraz wymagań klienta.


kreska

Mamy duże doświadczenie we wszelkiego rodzaju tłoczeniach i złoceniach wykonywanych na okładkach, teczkach, etui itp. produktach. Dowiedz się więcej 

2343           2342         648

kreska

IMG_0999Jesteśmy producentem ważnych komponentów dla przemysłu, takich jak: 

 - tektura z pianką (tektura z gąbką) 

 - karton z pianką

 - grzbietówka (bobina grzbietowa)

Dowiedz się więcej

kreska


2012_m

Tworzymy także elegancką oprawę najważniejszych spraw: treści, dokumentów, kontaktów, terminów. Produkujemy elegancką galanterię biurową, wykorzystywaną do kształtowania i wzmacniania wizerunku: kalendarze książkowe w unikalnych oprawach, wizytowniki, karty menu, teczki, skorowidze teleadresowe, notatniki, albumy, ekskluzywne księgi pamiątkowe itp. Dowiedz się więcej


kreska


wzorek_efectiva1

Istniejemy od 1990 roku i nieustannie się rozwijamy. Odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów, wciąż poszerzamy swą ofertę.

Zapraszamy do składania zapytań na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

wzorek_efectiva2